Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Velashape 3 Bölgesel Zayıflama

Velashape 3 Nedir?

Velashape 3 Bölgesel Zayıflama; Kişiler, vücutlarındaki yağlanmanın olduğu bazı bölgelerden rahatsız olup bazı tedavi yöntemlerine başvurmaktadır.

Günümüzde insanların kendilerini daha iyi hissetmeleri için birçok estetik yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen velashape 3 bölgesel zayıflama gelir. Bu yöntem ile bölgesel zayıflama ve incelme mümkündür.

Velashape, son teknoloji kullanılarak üretilen bir cihazdır. Bu cihaz ile kişilerin kısa sürede daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanır. Cerrahi olmayan bu yöntemde, radyo frekans ve kızılötesi ışınlar kullanılır. Velashape 3 fiyatları ve kişilere sunduğu avantajlarıyla oldukça popüler bir yöntemdir.

Velashape 3 cerrahi müdahale gerekmeden vücut şekillendirme yöntemidir. Vücutta bazı yağlar inatçı olmasından bu yağların eritilmesi özel işlemlerin uygulanmasını gerektirir.

Velashape V3 yöntemi ile bölgesel zayıflama; vücutta oluşan selüloit, çatlak problemleri gibi birçok problem giderilir. Kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesini sağlayan bu yöntem, vücutta birçok bölgeye uygulanmaktadır.

Vücudun hızlı bir şekilde toparlanmasını ve daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Bu yöntem diğer bazı estetik uygulamalarıyla bir arada tercih edilebilir. Vakum özelliğine sahip velashape 3 bölesel zayıflama, başarı oranı yüksek bir işlemdir. Sunduğu konforla birlikte kişilerin, istedikleri vücuda sahip olmasını sağlar.

Özellikle hamilelik sonrasında meydana gelen çatlaklar ve selülitleri gidermek için çok avantajlı bir işlemdir.

Velashape 3 Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Bölgesel yağlanma, kadın-erkek birçok kişinin yaşadığı problemler arasında gelir. Spor, diyet gibi işlemlerle bu tür inatçı yağların giderilmesi mümkün değildir.

Çeşitli nedenlerden dolayı vücutta meydana gelen yağlanma, selülit, çatlak gibi problemlerin çözümünde gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Velashape 3; bacak, dış bacak, karın, basen bölgesi gibi yerler için tercih edilir. Ayrıca bu yöntem ile cilt toparlanması da sağlanabilir. Uygulandığı bölgedeki yağ hücrelerini azaltarak vücudun daha sıkı bir görünüme kavuşması sağlanır.

Velashape İşlem ve Tedavi Süresi

Kalça, bacak, karın gibi vücuttaki birçok bölgedeki sorunların giderilmesinde etkili olan bu yöntem, güvenilir ve konforludur. Velashape 3 işlemlerini yaptırmak isteyen kişilerin, işlemi gerçekleştirecek uzman kişi ile bir ön görüşme yapması gerekir.

Yapılan uygulama sonrasında kişilerde, bölgesel olarak belirgin incelme ve vücutta şekillenme görülür.

Kişilerin ihtiyaçlarına ve işlemin uygulanacağı bölgeye göre ortalama 6 ile 10 seans yaptırılması gerekir. İşlemin belirli aralıklarda yapılması gerekir. Ancak bu süreçte kişilerin Velashape 3 yöntemi, egzersiz ve sağlıklı beslenme ile desteklemelidir.

Klinik ortamlarda yapılması gereken bu yöntem, kısa süreli işlemlerdir. Diğer cerrahi yöntemlere göre daha konforlu ve daha güvenlidir.

Velashape Kimlere Uygulanmaz?

Velashape 3 yöntemi; her cilt tipine uygun, güvenilir ve herhangi bir yan etkisi bulunmayan bir tekniktir. Kadın ve erkek herkes tarafından tercih edilebilir. Bölgesel incelme, selülit, çatlak, sıkılaşma ihtiyacı bulunan herkesin rahatlıkla tercih edeceği bu yöntem, kişilerin yaşam kalitesini arttırır.

Zayıf olduğu halde bölgesel yağlanma sorunu olan kişilerde bu yöntemi tercih edebilir. Ancak hamile ve hamilelik şüphesi bulunan kişiler için uygun değildir.

Ayrıca bazı cilt problemleri bulunan kişilerin de doktor kontrolü sonrasında işleme karar vermesi gerekir. İşlem sonrasında vücutta hafif kızarıklık, hassasiyet görülebilir. Bu durum normal ve geçici bir durumdur treatment.

Velashape Tekniğinin Etkileri

Velashape 3 tekniği kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesini sağlar. Rahat ve konforlu olan bu yöntemde kişiler, herhangi bir acı veya ağrı hissetmez. İşlemin yapıldığı bölgede hafif bir sıcaklık hissedilebilir.

Velashape 3 yöntemi ile vücuttaki birçok sorun giderilir. İşlemin etkileri, kısa süre içerisinde gözle görülür derecede belirginleşir.

Hangi Bölgeler Kaç Santim İncelir?

Her bölgede farklı incelme ve sonuçlar alınır. Kişiden kişiye farklılık gösteren incelme sonuçlarında, karın bölgesinde yaklaşık 2 ile 3 santim arası bir incelme gözlenir. Bunun yanı sıra bu yöntemin en çok tercih edildiği yerlerden birisi olan bacak bölgesinde ise 1 ile 2 santim arasında incelme tespit edilmiştir.

Bu yöntemi tercih eden kişilerin büyük çoğunluğu işlemden memnun kaldıklarını ifade etmektedirler. Beklenen incelme, genellikle birkaç seanstan sonra ortaya çıkmaya başlar. Velashape 3 fiyatları uygulanacak seanslar hakkında bir araştırma yapılarak bu yöntemin sağladığı avantajlardan faydalanmak gerekir.

Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak İçin Ne Yapmalıyım?

Velashape 3 tedavisi sonrasında diğer tüm sıkılaşma ve incelme yöntemlerinde olduğu gibi bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde tekrar işlem yapılan bölgelerde, yağlanma görülecektir.

Tedavi işlemi sonuçlandıktan sonra işlemin kalıcılığını sağlamak için kişilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi çok önemlidir. Sağlıklı ve dengeli beslenme, kişilerin hem görünümü açısından hem de sağlığı açısından yapılması gereken beslenme şeklidir.

Ayrıca işlemin kalıcılığını devam ettirmek için düzenli olarak egzersiz yapılması da gerekiyor. Bu işlem düzenli beslenme ve egzersiz ile desteklendiğinde, kalıcılığı uzun yıllar devam edecektir.

Velashape 3 Fiyatları 2024

Velashape 3 fiyatları 2024 birçok estetik işleme nazaran daha düşük maliyetlidir. Bu yöntem hakkında detaylı bilgi için işlemi gerçekleştirilecek kurum ile iletişime geçilmesi gerekir. İşlemin yapılacağı bölgenin alanı da fiyatlar değişir. Ayrıca bu yöntemle birlikte diğer bazı estetik operasyonlarla beraber tercih edilebilir.

Velashape 3 işlemi sonrasında başarılı sonuçlar elde edebilmek için uzman ve profesyonel hizmet sunan kurumlardan yardım alınması gerekir. Velashape 3 Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.