Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Selülit Tedavisi

Selülit tedavisi ile her bölgede yer alan selülitlerden kolayca kurtulmak mümkün olur. Ciltte görülen ve portakal kabuğunu andıran pürüzler selülit olarak adlandırılır. Ciltte çukurlu ve tümsekli bir görünüme sahip olan bu doku genelde yoğun olarak kalça ve etrafında oluşur. Bununla birlikte ilerleyen dönemlerde de karın bölgesinde kendisini gösterir.

Erkeklere nazaran genelde kadınlarda daha fazla olan bu dokular bazı durumlarda fazla kilolardan bazı durumlarda da birçok farklı etkenden ötürü meydana gelebilir.  Selülit dokunun temelinde yağ yatar.

Fazla yağın depolanması ile oluşan selülitler cilt altında katman olur ve geçici birçok tedavi ile geçmeyecek kadar zor bir hal alır. Selülit tedavisi fiyatları hakkında merkezlerden bilgi alarak kısa süre içerisinde tedaviden olumlu sonuçlar almak mümkün olur.

En Etkili Selülit Tedavisi

Selülitlerin tedavisinde kullanılan birçok yöntem ve teknik b ulunur. Hangisinden kalıcı sonuçlar elde edileceği ise selülitin ne yolla oluştuğuna bağlı olarak değişir. Fazla kiloya sahip olan kişilerde ilk aşama olarak fazla kiloların verdirilmesi söz konusudur.

Ardından kilo verimine bağlı olarak alınan deri boşluklarında bir takım estetik ve lazer operasyonlar tercih edilerek bu görünümlerden kurtulmak da mümkün olur.

Selülitli bölgede uygulanan radyo frekans sistemleri ile yüksek oranda başarı elde etmek mümkün olur. Bununla birlikte lazer destekli liposuction yöntemleri de selülitlerde kalıcı sonuçlar alınmasına yardımcı olur.

Yağların emilerek atılmasını sağlayan liposuction uygulamaları FDA tarafından da onaylı olması nedeni ile güvenle tercih edilebilir.

Tercih edilen bir diğer selülit tedavisi ultrason tedavisidir. Cerrahi içermeyen bu yöntem ile karın ve uyluk kısımlarında yer alan cilt dokusunun selülitlerden arındırılması mümkün olur.

Bu yöntemlere ek olarak retinol krem ve karboksiterapi gibi yöntemler ile de selülit tedavisi gerçekleştirmek mümkündür. Selülit tedavisi fiyatları ve uygulama teknikleri hakkında gerekli her tür bilgi uygulama merkezleri aracılığı ile öğrenilebilir.

Selülit Tedavisi Kadınlar Kulübü

Birçok kadının ortak problemi olan selülitler kalıcı olmaması nedeni ile birçok farklı yöntemi le tedavi edilebilir. Kadınlarda basen ve göbek bölgelerinde yer alan selülitlerin oluşmaması için de bir dizi kurallara uymak mümkün olur.

Kadınların vücutlarının kiloya ve dönemsel etkilere daha yatkın olması nedeni ile kadınlarda selülit görülmesi daha muhtemeldir.

Kadınlar sağlıklı bir yaşam tercih ederek ve vücutlarında gerekli bakımları kontrollü olarak yaparak selülite karşı koruma sağlayabilir ve selülit oluşma oranını azaltabilirler.

Selülit tedavisi fiyatları ve selülit hakkında gerekli bilgiler estetik merkezlerinden gerekli bilgiyi alarak bir an önce tedavi başvurularını yapabilirler.

Selülit Tedavisi Yöntemleri

Selülit tedavi uygulaması arasında birçok yöntem bulunur ve lazer yöntemi ile kalıcı olarak sonuç elde etmek mümkündür.

Birçok lazer uygulamasına bakıldığında daha farklı olduğu görülen lazer uygulamalarında selülit görünümünden %90 oranında kurtulmak mümkün olur.

Cihazın ağız kısmında bir vakumlu alet bulunur ve cilde yerleştirildiğinde bu vakum çekme görevi görür. Bu sayede ışının derinin altına iletilmesi mümkün olur.

Vakum sadece lazer enerjisinin cilt altına iletilmesi amacına sahiptir ve cilt rahatsız edilmeden cilt altındaki dokuların inceltilmesi mümkün olur.

Lazer Selülit Tedavisi

Lazer selülit tedavi uygulaması son derece rahat olması ve güven vermesi nedeni ile tercih edilir. Acısız olan bu yöntem ile cilt altındaki fazla yağ dokusunun kırılması ve alınması mümkün olur.

Cilt altına verilen lazer ışınları dokuların alınmasını sağlayarak cilt yüzeyinde daha pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Birçok durumda vücutta bölgesel olarak uygulanabilen lazer yöntemleri tercihe göre her bölgede uygulanabilmektedir.

2 seans ile başlayan uygulamalar 8 seans ile sonuçlanır ve sonuçlar birçok duruda kalıcıdır. Selülit tedavisi fiyatları tercih edilecek bölgeye göre değişir.

Onda Selülit Tedavisi

Elektromanyetik dalga özelliğine sahip olan selülit tedavi uygulaması yöntemi ile kalıcı şekilde selülitlerden kurtulmak mümkün olur.

Mikrodalga enerjisi tercih edilerek uygulanan yöntem ile vücuttaki yağ parçaları küçültülür ve cilt altından yok edilir.

Selülit tedavisi fiyatları ve tedavi yöntemleri gibi birçok farklı bilgiyi selülit tedavi merkezlerinden öğrenmek mümkündür.

G5 Selülit Tedavisi Yorumları

G5 selülit tedavisi ile tedavi esnasında kırılan yağ dokularının cilt altından tamamen eritilerek yok edilmesi sağlanır. Yapılacak masaj ile cilt altına etki edilir ve parçacıkların bölgeden yok edilmesi mümkün olur.

Selülit tedavi uygulaması ve tedaviye ilişkin merak edilenler hakkında en genel bilgi kişilere estetik ve selülit tedavi merkezlerinden verilebilir.

Selülit Tedavisi Yaptıranlar

Selülit tedavi uygulaması yaptıranlar elde ettikleri kalıcı çözümler sayesinde estetik tedavilerini merak edenler için oldukça iyi bir örnek teşkil eder.

Hemen her bölgede olan selülitler özellikle göbek çevresi ve kalça çevresinde şikâyet nedeni olur ve kadınlar tercih edecekleri selülit tedavileri ile kısa süre içerisinde daha temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirler.

Selülit tedavisi fiyatları tedaviye ilişkin merak edilenler hakkında her tür soru için kişilerin ön muayene olması gerekir.

Selülit Tedavisi Fiyatları 2024

Selülit tedavi uygulaması birçok farklı merkezde gerçekleştirilir ve merkezlerin çalışma prosedürüne göre farklı fiyatlar uygulanır. Kişiler selülit için tercih edecekleri merkeze karar verdikten sonra merkezler ile iletişime geçerek selülit tedavisi fiyatları 2024 ve birçok merak ettikleri konuya ilişkin detayları elde edebilirler.

Selülit tedavisi fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.