Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Lazer Epilasyon

blank

Hem teknik olarak farklı olması hem de vücutta kalıcı etkilere sahip olması nedeni ile lazer epilasyon uygulamaları sıklıkla tercih edilir.

Hem kadın hem erkeğin tercihi olan operasyonlar sonucunda vücudun her bölgesindeki tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi mümkün olur.

İşin uzmanı ile gerçekleştirilen operasyonlarda doğru cihazlar kullanılır ve yöntemler son derece acısızdır. Birçok yöntem ile kıyaslandığında son derece profesyoneldir ve kısa sür içerisinde kesin sonuç verir.

Herhangi bilinen bir zararı bulunmayan epilasyon uygulamaları ile kısa süre içerisinde kusursuz ve tüysüz bir cilde sahip olmak mümkün olur.

Lazer epilasyon fiyatları uygulamanın yapılacağı bölgeye ve merkezin uzmanlık seviyesine göre farklılık göstereceğinden dolayı farklılık gösterir.

Kişiler lazer tercihlerinde merkezler ile görüşerek bölgesel ve komple epilasyon uygulamaları hakkında detaylı bilgi alabilir.

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Epilasyon uygulamaları yapılırken biden fazla teknik söz konusu olur. Hem kıl tipine göre hem de uygulanacağı bölgeye göre farklı teknikler ile uygulanan bu yöntemler kesin sonuç vermesi nedeni ile güven verir.

Kişilerin ten rengi incelendikten sonra kişilere en uygun olan teknik belirlenir ve uzmanlar bu doğrultuda kişilere en uygun olan yöntemi uygulayarak kısa sürede tüylerin vücuttan dökülmesini sağlar.

Lazer epilasyon fiyatları 2021 ve uygulamanın hangi yöntemler kullanılarak yapıldığı gibi bilgiler için kişilerin lazer uygulaması yapan merkezler ile iletişime geçmeleri gerekir.

Ayrıntıyı bilgiyi epilasyon merkezlerinden almak mümkündür.

Lazer uygulamalarında kıl kökleri zarar görerek büyük oranda dökülür ve tekrardan çıkması mümkün olmaz. Bazı kişilerde kıl kökleri kökten dökülürken bazı durumlarda da kıl köklerinde zayıflama ve köklerde renk değişikliği gibi farklı sonuçlar alınabilir.

Epilasyon uygulamalarında nadir de olsa kılların tekrar çıkması gibi bir ihtimal de bulunur. Bu konuda kişiler önceden bilgilendirilir ve sonuçlara karşı hazırlıklı olmaları sağlanır.

Eğer bireylerde kıl yenilenmesi ve kılların tekrar çıkması gibi bir durum söz konusu olursa bu durumda kişide hormonsal denge bozukluğu teşhisi konulması yüksek ihtimaldir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Kıl problemi olan ve kalıcı olarak vücut tüylerinden kurtulmak isteyen hemen herkes bu uygulama için uygun nitelikleri taşır. Herhangi bir anestezi gerektirmeden yapılan uygulamalar herhangi bir yan etki yaratmandan sonuçlanır ve kişiler sorunsuz bir şekilde tüylerinden kurtulabilir. Epilasyon merkezinde gerçekleştirilen uygulamalarda son seansa kadar eksiksiz devam ederek olumlu sonuçlar elde etmek mümkün olur.

Epilasyon uygulamalarında her kişiye uygulanan lazer dozu aynıdır. Bu kapsamda kişilerde birbirinden farklı oranda başarı sonuçları verebilir.

Kıl kökü koyu olan ve kalın olan kişilerde başarı oranı son derece yüksektir. Lazer teknolojisi siyah kıllar üzerinde etkili olduğundan dolayı kalın kıl tipine sahip olan kişilerde daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer uygulamaları birçok alanda kullanılabilen bir uygulamadır. Vücudun hemen her bölgesinde uygulanabilen lazer uygulamaları kısa süre içerisinde kesin sonuç vermesi nedeni ile güven verir.

Lazer epilasyon fiyatları ve kullanım alanlarına ilişkin detaylar için kişilerin epilasyon merkezleri ile iletişime geçmeleri yeterli olur.

Lazer uygulamaları öncesinde bölgede ıslak mendiller ile temizleme yapılır ve böylece parfüm gibi kalıntılar arındırılır.

Ardından bölgede tıraşlama işlemi yapılır ve bölgedeki kıllar inceltilir. Uygulanan işlemlerde duyulan acı minimal düzeydedir.

Olur, da kişiler normalden fazla seviyede ağrı duyarlarsa bu durumda anestezik içerikli kremler ile bölgeye pres uygulanır ve bölgenin acıya karşı duyarsızlaşması sağlanır.

Lazer epilasyon fiyatları ve uygulamanın detaylarına ilişkin her türlü bilgi için kişilerin uygulama merkezleri ile iletişime geçmeleri gerekir.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer uygulamasını yapan merkezler lazer ve estetik uzmanları ile çalıştığından dolayı kişilere son derece güvenilir sonuçlar sunar.

Kişiler tercih ettikleri merkezler ile iletişime geçerek her türlü konu hakkında bilgi sahibi olabilirler. Verilen seans sayılarına düzenli şekilde giden kişiler kısa süre içerisinde kalıcı sonuçlara ulaşabilirler.

Lazer uygulama sonrasında merkezler yine gerekli önlemleri alarak bölgenin şişliğini ve kızarıklığının geçmesini sağlayarak kişiler ile bir sonraki seans hakkında görüşür.

Yapılan epilasyon sonrasında aynı bölgede buz uygulanır ve şişlik ile kızarıklıkların aşırı ağrı vermesinin önüne geçilir.

Profesyonel ortamlarda ve profesyonel koşullarda gerçekleşen lazer epilasyon uygulamaları ile seans sonrasında normal yaşama geri dönmek mümkün olur.

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer epilasyon cihazları tekniğe ve yönteme göre farklılık gösterir. Yüz bölgesi ile vücut bölgesinde kullanılan lazer teknolojileri ve cihazları birbirinden farklıdır.

Ten rengine ve kıl kökünün renk tonuna göre değişen bu cihazlar profesyonel koşullarda kullanıldığı için son derece memnun edici sonuçlar vermektedir.

Lazer uygulamaları seanslar halinde gerçekleşir ve her seansının arasında bir zaman dilimi bulunur. Profesyonel cihazlar eşliğinde yapılan epilasyon uygulamalarında seanslar oldukça kısa sürelidir.

Bu sayede kişiler herhangi bir problem yaşamdan kolayca seanslara katılabilir ve profesyonele cihazlar ile kısa süre içerisinde vücutlarındaki kıl ve tüylerden arınabilirler.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021 

Her bölgede farklı fiyat ve uygulamalara sahip olan epilasyon fiyatları hakkında merak edilen bilgilerin öğrenilmesi için öncelikle epilasyon merkezini tercih etmek gerekir.

Ardından yapılacak görüşme sırasında hangi bölgelerde lazer işleminin yapılacağı belirlenir ve ön muayene ile kişiler ne kadar süre gelecekleri ve lazer epilasyon fiyatları 2021 gibi bilgileri merkezlerden öğrenebilir.