Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

H100 Gençlik Aşısı

H100 Gençlik Aşısı Nedir?

H100 Gençlik Aşısı; Deride zamana bağlı olarak meydana gelen birçok yıpranma ve yaşlanma belirtisi günümüzde üretilen yeni teknoloji yöntemler ile kolayca giderilebilmektedir.

Sarkmalar başta olmak üzere birçok problemin giderilmesinde kullanılan H100 gençlik aşısı birçok ülkeden de ödül almış olması nedeni ile güven vericidir.

Uzun yıllar boyunca doktorlar tarafından hastalara uygulanan bu yöntem yoğun düzeyde Hyaluronik asid kullanılarak gerçekleştirilir. İçerisinde aynı amanda yoğun miktarda da antioksidan bulunur ve bu madde sayesinde kalıcı bir mezoterapi uygulaması olarak bilinmektedir.

H100 Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır?

Gençlik aşısı cilt üzerinde birçok farklı bölge üzerinde uygulanabilen uygulamalardır. Yüz bölgesinde uygulanabilen bu uygulamalar ek olarak boyun bölgesinde ve gıdı bölgesinde, dekolte bölgesinde ve ellerde de profesyonel koşullarda uygulanabilir.

Cilt yüzeyinde bulunan mimik çizgileri üzerinde son derece etkili olan bu yöntem cildi nemlendirici özelliğe sahiptir ve cildin aynı zamanda parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Cilt üzerinde sıklaştırıcı etkiye sahip olan uygulama aynı zamanda cilt yüzeyinde yer alan sarkmaların da toparlanmasına yardımcı olur.

Hücre yenilenmesine büyük bir katkı sağlayan uygulama kalıcı sonuçlar vermesi nedeni ile de sıkça tercih edilir. H100 gençlik aşısı fiyatları 2024 uygulamanın yapılacağı merkezlerin niteliklerine göre farklılık gösterir. Hastalar ilgili sağlık kuruluşlarına ulaşarak her türlü bilgiye sahip olabilirler.

H100 Gençlik Aşısı Faydaları Nelerdir?

Gençlik aşısı uygulamaları ile cilt üzerinde zamanla kaybolan birçok vitamin ve mineralin tekrar kazanılması mümkün olur. Amino asit ve kollajen bileşenlerinin cilde enjekte edilmesi ile cilt tekrar sağlıklı görünümüne sahip olur.

H100 Gençlik Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

Uygulama cilt üzerinde uygulanacak bölgelere göre farklı sürelere sahiptir. Bireyler bu uygulamayı yaptırmaya karar verdikten sonra ilgili sağlık kuruluşu ile iletişime geçerek ön muayene olabilir ve seanslar ile uygulama süreleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Cilt yapısı genç olan bireylerde uygulama süreleri genelde 2 seans olarak belirlenir. Bununla birlikte bir seans ile diğer seans arasındaki süre ise 2 ila 3 hafta arasında belirlenmektedir. Orta yaş bireylerde seanslar 3’e kadar çıkabilir. Yine seans aralığı için belirlenen süre 2 ila 3 hafta arasındadır. Cilt derisi yıpranan yaşlanmış deriye sahip olan bireyler ise 5 seansa kadar bu tedaviyi alabilirler.

Yaşlı cilde sahip olan kişilerde iki seans için belirlenen aralık 1 ila 2 hafta arasında değişir. Teknik detaylar hakkında gerekli her tür bilgiyi hastalar sağlık merkezleri ile iletişime geçerek öğrenebilirler.

H100 Gençlik Aşısı Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Gençlik aşısı yaptırmaya karar veren bireylerin uygulama öncesinde ve sonrasında dikkat etmesi gereken bir dizi kural bulunur.

Uygulama öncesinde yapılan muayeneler kapsamında uzmanlar hastalara gerekli bilgilendirmeleri yapar ve bu sürecin uyum içerisinde geçmesini sağlar.

Uygulama öncesinde uygulamaya bir hafta kala bazı glikolik asit içerikli kremlerin kullanılması hastalara yasaklanır.

Yine cildi soyucu özelliğe sahip her tür uygulamanın yapılması da hastaya yasaklanır. Uygulama yapılacağı gün hastanın makyajsız gelmesi gerekmektedir.

Uygulama yapılacak alana herhangi bir müdahalenin yapılmaması gerekir. Güneşe karşı korumaya alınan cildin olabildiğince doğal koşullarda korunması tavsiye edilir.

H100 gençlik aşısı fiyatları ve uygulama detayları sağlık kuruluşlarından öğrenilebilir.

Uygulama sonrasında hastaların bu süreci rahat atlatmaları için önerilere uyması önemlidir. Uygulamanın ardından geçen süreçte hastaların bir iki gün süre ile sudan uzak durması gerekir.

Bununla birlikte güneş ışığına cilt maruz bırakılmamalı ve dama korunmalıdır. Cilt üzerinde soyucu özelliğe sahip herhangi bir uygulamadan kaçınılmalı ve uzman kontrolünde tavsiye edilebilecek kremler cilde uygulanmalıdır.

H100 Gençlik Aşısı Kullanım Alanları Nelerdir?

Vücudu gençleştirme uygulamaları cilt üzerinde kırışıklığı bulunan bölgeler üzerinde rahatlıkla uygulanabilir. Dekolte bölgesi ve ellerde güvenle tercih edilebilen bu uygulama aynı zamanda botoks uygulamaları ile birlikte de tercih edilebilir. Nem dengesini sağlayan bu uygulama ile nemi kaybolan cilt yapısının da tekrar nem kazanması mümkün olur.

Yarım saatlik seanslar ile gerçekleştirilen gençlik aşısı vücudunda tahriş olan ve yarası bulunan kişilerde uygulanmaya uygun değildir. Kesik ile yara izi bulunan kişilerde uygulanmaya da yine müsait değildir. Herhangi bir kanser rahatsızlığı bulunan hastaların da tedavi sürelerinin sonucunda bu uygulamayı tercih etmeleri önerilir.

Şeker hastalığı mevcut olan ve insülin kullanan hastalar, kalp damar sisteminde bozukluk bulunan, birden fazla ilacı aynı anda kullanan, gebe olan ve emziren kişiler yine tedavi kapsamına alınmaz.

Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Uygulamaya giren hastalar ilk seanstan itibaren H100 gençlik aşısı uygulama etkilerini fark etmeye başlayabilirler. Öncesi ve sonrasında gerekli kurallara uyan hastalar kısa süre içerisinde de sosyal yaşamlarına geri dönebilirler.

Her seans ilerledikçe etkiler hızla artar ve birkaç seanstan itibaren bireyler yeni görünümlerine sahip olmaya başlayabilir. Seansların tümünün tamamlanması ile de bireyler şaşırtıcı sonuçlara sahip olabilir.

H100 Gençlik Aşısı Fiyatları 2024

H100 gençlik aşısı fiyatları 2024 uygulanacak olan bölgeye ve uygulama merkezine göre farklılık gösterir. Uygulamayı yaptıracak olan bireyler gerekli araştırmayı yaparak bir sağlık kuruluşunu tercih ettikten sonra fiyatlar hakkında da daha net fikirlere sahip olabilirler.

H100 gençlik aşısı fiyatları 2024 hakkında daha net fiyat bilgisi için hastaların sağlık kuruluşları ile iletişime geçmeleri önerilir. H100 gençlik aşısı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz