Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Dudak Dolgusu

blank

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu; Dudak ve çevresinde gerçekleştirilmesiyle son dönemin en popüler dolgu operasyonları arasında yer alır. Dudaklarında yeterli genişlik ve büyüklüğe sahip olmayan kişiler tercih edecekleri dolgu modeli ile yepyeni ve dolgun görünümlü dudaklara sahip olabilirler.

Son dönemin en popüler uygulaması sırasında yer alan dudak dolgusu uygulamaları ile dudak bölgesinde yer alan her tür deforme görüntünün de yok olması sağlanabilir. İçeriğinde ameliyat bulunmaması nedeni ile de güven verici bir uygulamadır.

Gerçekleştirilen dolgu uygulaması ile aynı gün kısa süre içerisinde operasyon tamamlanır ve kişiler sosyal yaşamlarına tekrar geri dönebilirler. Dudak bölgesinde yapılan dudak dolgusu fiyatları ve operasyon ile ilgili merak edilen her tür bilgi için kişilerin estetik ve sağlık merkezleri ile iletişime geçmeleri gerekir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dolgu uygulamalarının birçoğunda olduğu gibi iğne yöntemi tercih edilir. İğne ile dudak bölgesinde önceden işaretlenen bölgeler dolgu yüklemesi işlemi uygulanır. Ön hazırlık aşamasında hazırlanan dudak ile hastaların dudaklarının aynı görünüme sahip olmaları mümkün olur.

Pratik bir uygulamadır ve dudak çevresinde sıra ile gerçekleştirilen dolgu yüklemesinin ardından işlem sonlandırılır.

Kalıcı Dudak Dolgusu Neden Yapılır?

Dudak bölgesinde uygulanan dolgu uygulamaları arasında hem kalıcı hem de geçici modeller yer alır. Genelde büyük b ir çoğunluk geçici dolgu modellerini kullanır.

Ortalama süresi 1 ay olan geçici dolgu modelleri süresi bittikten sonra tekrar tercih edilebilir. Hastaların tercihine göre kalıcı dolgu modelleri de tercih edilebilmektedir. Ancak uzun vadeli düşünüldüğünde birçok farklı faktöre göre cilt dokusunun değiştiği göze alınır ve bu doğrultuda büyük çoğunluğa geçici dolgu modelleri tavsiye edilir.

Dudak dolgusu fiyatları 2021 ve  uygulamaları  hakkında gerekli her tür bilgiyi öğrenmek için hastalar sağlık merkeziniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Sonrası

Dudak dolgu uygulamalarının ardındaki süreç hastalar tarafından oldukça merak edilir. Dolgu sonrası hastalar kısa süre içerisinde sosyal yaşamlarına tekrar geri dönebilirler.

Herhangi bir aksi durum olmadıkça hastalar sağlık merkezlerinden uygulamanın ardından saatler içerisinde ayrılabilir. Bununla birlikte yine herhangi bir rapor verimi söz konusu olmaz.

Dudak dolgu uygulamaları herhangi bir ameliyat içeriğine sahip değildir ve bu nedenle dudaklarda işlem sonrasında herhangi bir iz kalmaz. Kesi ya da dikiş izi gibi görünümler mevcut olmadan dolgun dudaklara sahip olunur.

Dudakların operasyon sonrasında temiz tutulması ve bakım kremlerinin kullanılması önemli bir konudur.  Uygulamanın ardından hastalar gerekli koşullara sadık kalarak kısa süre içerisinde sağlıklı dudaklara sahip olabilirler.

İğnesiz Dolgu Avantajları Nelerdir?

Son teknoloji sistem olan iğnesiz dolgu uygulamaları başarılı sonuç vermesi nedeni ile son derece popülerdir. İğneli enjeksiyon yöntemlerinde görülen morluk ve şişliğe neden olmaması nedeni ile tercih edilen iğnesiz dolgu uygulamaları hızlı ve güvenli şekilde yeni dudaklara sahip olmak mümkündür.

Özel uygulama kalemleri ile gerçekleştirilen işleler herhangi bir acı hissi vermez ve son derece hızlı bir şekilde tamamlanır. Dudak ile birlikte dudağın yanı sıra birçok farklı bölgede de uygulanabilen bu işlemler profesyonel kullanım için de son derece uygundur.

Dudak dolgusu fiyatları ve gerekli her tür teknik bilgi için hastalar sağlık ve estetik merkezler i le iletişime geçebilirler.

Dolgu Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Dudak dolgusu uygulamaları hakkında merak edilen birçok farklı soru bulunur. En sık merak edilen ise uygulamanın nasıl gerçekleştiği ve hangi yöntemlerin kullanıldığıdır.

Herhangi bir zorluğu bulunmayan dolgu uygulamaları ameliyat değildir ve anestezi gerektirmez. İğne yardımı ile derinin altına silikon yerleştirilerek dolgu uygulamaları gerçekleştirilir.

Hastalar dudak dolgusu fiyatları ve uygulamalar hakkında gerekli her tür bilgi için sağlık merkezlerinin çağrı merkezleri ile iletişime geçebilirler.

Dolgunun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dolgu uygulamalarının birçoğu sürelidir. Ciltte uzun vadede meydana gelebilecek birçok değişiklik göz önüne alınarak bu doğrultuda dolgu uygulamaları belirli bir süre geçerli olacak şekilde tasarlanır.

Uygulamada kullanılan dolgu malzemelerini de ömrü belirli bir süre ile sınırlıdır. Bu sayede tercih nedenine göre bir sonraki dolgu uygulamasında daha farklı modeller tercih etmek de mümkün olur. Birçok durumda en sık olarak kullanılan dolgu malzemelerinin ömrü 12 aydır.

Hastalar tercihlerine göre 12 ayın ardından tekrar dolgu işlemi tercih ederek tekrar yeni ve dolgun dudaklara sahip olabilirler.

Doğal Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak uygulamaları günümüzde oldukça sık tercih edilir ve hem bayan hem de erkekler tarafından oldukça yoğun ilgi görür. Sonuçlarının oldukça güzel olması ve herhangi bir risk içermemesi gibi nedenlerden ötürü bu uygulamalar oldukça tercih edilmektedir.

Güven veren uygulamaları tercih eden hastalar memnuniyetlerini bildirerek uygulamayı tercih edecek olanlara güven vermektedir. Dudak dolgusu fiyatları 201 ve uygulamanın sonuçları gibi durumlar için sağlık merkezimiz ile görüşülebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Birçok sağlık ve estetik merkezinin gerçekleştirdiği dudak dolgusu fiyatları hakkında en net bilgiler yapılacak ön muayenenin ardından belli olur.

Bu nedenle hastalar tercih edecekleri sağlık merkezine giderek burada çağrı merkezinden her türlü gerekli bilgiyi edinebilir.  Dudak dolgusu fiyatları 2021 her merkezin faaliyet alanı ve hizmet kalitesine göre farklılık göstermektedir.