Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ameliyatsız Kol Germe

Ameliyatsız Kol Germe Nedir?

Ameliyatsız Kol Germe, en sık tercih edilen ameliyatlar arasında yer almaktadır. Vücudun göz önünde bulunan bölümleri daima yoğun ilgiye maruz kalır ve bu bölgelerde oluşan en ufak bir problem bile göze batar.

Kollar sürekli olarak hareket ettiği için açıkta kaldığı durumlarda direk olarak hataların göz çarptığı bölgeler arasında yer alır. Kol görünümünden rahatsız olan ve kollarının kötü göründüğünü düşünen bireyler gerekli araştırmayı yaparak ameliyatsız kol germe operasyonlarını tercih edebilirler. Bu sayede daha güzel ve normal görünümlü kollara sahip olmak mümkün olur.

Ameliyatsız Kol Germe Nasıl Yapılır?

Bazen genetik bazen de sonradan gelişen nedenler doğrultusunda kollarda yarasa görünümü oluşur ve ameliyatsız yöntemler ile bu görünümden kurtulmak son derece kolaydır.

Özellikle kadınlarda meydana gelen bu şikâyet ameliyata gerek kalmadan birçok yöntem ile kolayca düzeltilebilmektedir.

Son derece konforlu gelişen bu uygulamalar ile aynı gün içerisinde mükemmel sonuçlar alınabilir. Ameliyatsız kol germe fiyatları ve operasyona ilişkin detaylar hastalara sağlık merkezlerinde verilir.

Ameliyatsız Kol Derisi Neden Sarkar?

Kol derisinde görülen sarkmaların belli başlı nedenleri bulunur. İlki ciltte yer alan yağ dokusunun fazla olmasıdır. Bu durum genelde aşırı kilo veren kişilerde görülür.

Derinin içi boşaldığı için sarkık bir görünüm meydana gelir. Bununla birlikte hamilelik ve yaşlılık gibi durumlarda da yine kol bölgelerinde de sarkmalar görülmesi muhtemeldir. Bazı durumlarda yapısal olarak da görülen sarkmaların estetik müdahaleler ile giderilmesi mümkündür.

Ameliyatsız kol germe fiyatları ve merak edilen her tür soru için hastalar ön muayenenin ardından sağlık merkezlerinden gerekli bilgiyi alabilirler.

Vücut yapısında bazı durumlarda derinin gevşemesi ile kolay bir şekilde sarkma problemi meydana gelebilir. Tercih edilecek estetik müdahaleler ile daha genç görünümlü kollara sahip olmak da mümkün olur.

Her geçen gün yeni geliştirilen yöntemler ışığında birçok farklı yöntemler ile kollardaki sarkıklıkların giderilmesi de mümkün olur. Ameliyatsız kol germe uygulamaları ile herhangi bir iz kalmadan kollar gergin bir görünüme kavuşturulabilir.

Ameliyatsız Kol Germe Ne Kadar Sürer?

Kol bölgesinde yapılan gerdirme operasyonlarında en net bilgiye ulaşmak için hastaların ön muayeneden geçmeleri gerekir.

Yapılacak ön muayene sırasında kolda bulunan sarkık derinin ne boyutta olduğu tespit edilir ve alınacak derinin kalınlığı ve çokluğuna göre operasyon süresi belli olur.

Derinin çok fazla sarkık olduğu durumlarda operasyon süresi de buna bağlı olarak uzar. Ortalama 2- 3 saat süren operasyonların ardından hastalar iyileşme sürecini evde dinlenerek geçirebilir.

Ameliyatsız kol germe fiyatları ve operasyon hakkında birçok bilgi için hastaların öncelikle bu operasyonu tercih edecekleri merkeze karar vermeleri gerekir.

Ardından çağrı merkezlerinden merak edilen her tür bilgini alınması mümkün olur.

Ameliyatsız Kol Germe Öncesi

Kol gerdirme ameliyatı öncesinde yapılacak ön muayenede kol üzerinde işlem yapılacak bölge uzmanlar tarafından işaretlenir ve operasyon bu çizgiler üzerinden ilerleyerek son bulur.

Operasyon öncesi beslenme düzenine dikkat etmek ve kötü alışkanlıkların kullanımına ara vermek gerekir. Bu ve bunun gibi dikkat edilmesi gerekenler konusunda uzmanlar hastalara operasyon öncesinde gerekli bilgiyi vererek hastalardan operasyon gününde merkezde hazır bulunmalarını ister.

Ameliyatsız kol germe fiyatları ve operasyon öncesine ilişkin merak edilenler için hastalar birebir hastanelerin çağrı merkezleri ve danışma personelleri ile iletişime geçebilirler.

Ameliyatsız Kol Germe Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Kol gerdirme operasyonları ile kol bölgesinde bulunan fazla deri dokusunun ciltten ayrıştırılması mümkün olur.

Kol gerdirme operasyonları sonrasında hastalar bir hafta geçtikten sonra normal yaşamlarına tekrar geri dönebilirler.

Dikişler zorlanmamak kaydı ile evlerinde dinlenen hastalar 10 gün geçmesinin ardından dikişleri aldırabilirler.

Operasyon sonrasında hastalara kullanmaları için bir korse verilir bu korseyi 1 ay boyunca kesintisiz kullanmak zorunludur.

Bu korse hem bölgede oluşacak şişlikleri önler hem de eri altındaki dokuların küçülmesi mümkün olur.

Kol gerdirme ameliyatı sırasında oluşan küçük izler 1 ay içerisinde belirginliğini kaybeder ve toplamda 1 yıl geçtikten sonra bölgede herhangi bir ize rastlanmaz.

Ameliyatsız Kol Germe Olanların Yorumları

Kol germe operasyonları son derece ağrısız ve rahat operasyonlar olması nedeni ile oldukça ilgi görmektedir.

Diyet sürecinde olanlar ve fazla kilolarından kurtulan kişiler mevut olan sarkma görünümün son vermek için bu operasyonları güvenle tercih edebilir.

İyileşme sürecini de sorunsuz atlatan hastalar sonuçları oldukça uzun süre boyunca geçerli olan bu operasyonu gönlü rahatlığı ile tavsiye eder.

Ameliyatsız kol germe fiyatları ve operasyon hakkında yapılan yorumlar gibi birçok konu hakkında bilgi için hastalar uzmanlar ile iletişime geçebilirler.

Ameliyatsız Kol Germe Fiyatları 2024

Ameliyatsız kol germe işlemleri birçok sağlık ve estetik merkezinse gerçekleştirilebilen bir uygulamadır. Kimi durumda mecburi nedenler ile uygulanan bu operasyon bazı durumlarda da kişilerin kendi tercihleri ile gerçekleştirilir. Hem devlet hastanelerinde hem özel sağlık kuruluşlarında gerçekleştirilen bu operasyonlarda her merkez farklı fiyat politikasına sahiptir.

Bu nedenle hastaların öncelikle operasyon tercih nedeni öğrenilir ardından uygulamanın gerektirdiği ücretler çıkartılır. Hastalar tam net bilgi alabilmek için hastane ve sağlık kuruluşları ile iletişime geçerek ameliyatsız kol germe ile ilgili her konuda detaylı bilgi sahibi olabilirler. Ameliyatsız Kol Germe Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.