Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ameliyatsız Gıdı Germe

Ameliyatsız Gıdı Germe Nedir?

Ameliyatsız Gıdı Germe; İşlemlere göre daha uygun fiyatlı ve düşük maliyetlidir. Günümüzde kadın ve erkekler tarafından estetik operasyonlar çok fazla tercih edilmektedir. Kişilerin dış görünüşlerinin güzel olması, hem psikolojik açıdan hem de sosyal hayatında oldukça önemlidir.

İnsanlarda yaşın ilerlemesi, genetik yapı, aşırı kilo alıp verme, sağlıksız beslenme gibi nedenlerden dolayı bazı bölgelerinde deformasyonlar oluşabilir.

Estetik operasyonlar arasında en çok tercih edilen işlemler arasında gıdı germe operasyonları gelmektedir. Çene altında meydana gelen gıdı, fazla yağ birikimi olarak adlandırılır.

Çene altında görülen yağlanma, kötü görüntülerin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Cerrahi işlemlerden korkan veya çekinen kişiler için ameliyatsız gıdı germe işlemleri de mevcuttur.

Gıdı bölgesindeki yağlanmayı ve sarkmayı önlemek için farklı teknikler ve yöntemler kullanılır.

Ameliyatsız Gıdı Germe Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız gıdı germe işlemleri için farklı teknikler ve yöntemler kullanılır. Çene altında oluşan yağ birikimini ve sarkmayı gidermek için yapılan ameliyatsız gıdı estetiği sonrasında başarı oranı oldukça yüksektir.

Çene alt bölgesindeki yağlar eritilerek kişilerin yüzlerinin daha sıkı bir görünüme kavuşması sağlanır. Kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi ve risksiz bir işlem olması nedeniyle ameliyatsız gıdı germe estetik operasyonları için fokuslu ultrason, iple germe, altın iğne, mezoterapi gibi farklı yöntemler kullanılabilir.

Ameliyatsız Gıdı Germe Kimler için Uygundur?

Ameliyatsız gıdı germe estetik operasyonları, kadın-erkek birçok kişi tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Çene altında meydana gelen yağ birikimi ve sarkma, kişilerde kötü bir görünümün oluşmasına sebebiyet verir.

18 yaşını doldurmuş ve bazı prosedürlere uygun kişilerin bu işlemi yaptırması için herhangi bir engel yoktur. Ameliyatsız gıdı germe operasyonları öncesinde işlemi gerçekleştirecek uzman doktor ile bir ön görüşme yapılması gerekir.

Uzman doktor gerekli incelemeleri yaptıktan sonra çene bölgesinde enfeksiyonu olan kişilere, bu işlemin yaptırılması önerilmez.

Ayrıca gıdı düzeyi düşük olan kişiler içinde bu işlemi yaptırılması uygun görülmez. Ameliyatsız gıdı germe fiyatları hakkında araştırma yapılıp, bütçe planlaması yapılması gerekir.

Gıdı Estetiğinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Ameliyatsız gıdı görme son yıllarda en çok tercih edilen estetik operasyonların başında gelir. Ameliyatsız gıdı estetiği için liposuction, fokuslu ultrason, iple boyun germe, altın iğne mezoterapi gibi yöntemler kullanılabilir.

Ortalama 30 dakika süren bu işlemler, kişilerin ihtiyaçlarına ve kırışıklık durumuna göre uygun yöntemler tercih edilir. Kırışıklık ve sarkma, uzman doktor tarafından teşhis edilip kişilere uygun tedavi yöntemleri belirlenir.

Ortalama 6 ay ile 2 yıl arasında etkisini gösteren bu yöntemlerin herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca gıdı estetiği için cerrahi yöntemlerde tercih edilebilir.

Cerrahi yöntemlerde ve ameliyatsız yöntemlerde temel amaç, kişilerin daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlamaktır.

Ameliyatsız yöntemler, daha risksiz ve daha kolay olduğu için son yıllarda daha fazla tercih edilen yöntemler arasında olduğu tespit edilmiştir. Ameliyatsız gıdı estetiği fiyatları tercih edilecek yöntemlere göre farklılık gösterebilir.

Gıdı Yağ Eritme Tedavisinde Kullanılan Deoksikolik Asiti Kaç Seans Uygulamam Gerekir?

Uzman doktorlar tarafından yapılması gereken bu işlemlerde, işlem uygulanacak bölge özel kremlerle uyuşturulur. Ameliyatsız gıdı germe esnasında kişiler herhangi bir acı hissetmezler.

Burada dikkat edilmesi gereken husus, işlemin yapılacağı yerin gerekli hijyene sahip olmasıdır.

Herhangi bir riski bulunmayan ve oldukça kolay olan gıdı germe işlemleri, gerekli yetkinliğe sahip olmayan kişiler tarafından yapılması ya da uygun olmayan ortamlarda yapılması halinde bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Gıdıyı eritme tedavisinde kullanılan Deoksikolik asit, yağ yakma görevi yapar.

Bu Deoksikolik asit, ortalama 2 ile 4 seans arasında uygulanması daha doğru olacaktır. Ancak bazı durumlarda uzman doktor, ek tedaviler ve seanslar talep edebilir.

Gıdıda Yağ Eritme Enjeksiyonu Sonrası Ne Gibi Yan Etkilerle Karşılaşabilirim?

Ameliyatsız gıdı estetiği fiyatları araştırılırken işlemin yapılacağı kurumun kalitesi ve sunduğu hizmetlere dikkat edilmelidir.

Kısa süreli ve ağrısız bir işlem olan gıdı germe estetik operasyonları sonrasında kişiler, kısa süre içerisinde normal hayatlarına devam edebilir.

Operasyon sonrasında kişilerin hastanede yatması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yaşlanma, yerçekimi etkisi, genetik yapı, sağlıksız beslenme gibi nedenlerden dolayı çene altında meydana gelen gıdı, estetik operasyonları sonrasında kısa süre içerisinde başarı elde edilerek bölge gerdirilerek daha pürüzsüz bir yüzey elde edilir.

Ameliyatsız gıdı germe estetiği operasyonları sonrasında, işlemin yapıldığı bölgede hafif kızarıklık ve morluk görülebilir. Bu durum normal ve olası bir durumdur. Kızarıklıklar ve morluklar, kısa süre içerisinde kaybolur. Ancak işlem sonrasında uzman doktor tarafından tavsiye edilen hususlara dikkat edilmesi gerekir.

Ameliyatsız Gıdı Estetiği Fiyatları 2024

Ameliyatsız gıdı estetiği fiyatları 2024 kullanılacak yöntemlere, işlemin gerçekleştirilecek kuruma ve kurumun bulunduğu ile göre farklılık gösterebilir.

Ancak bilinenin aksine ameliyatsız estetik operasyonlar, uygun fiyatlı ve düşük maliyetle işlemlerdir. Ameliyatsız gıdı germe işlemleri öncesinde işlemin gerçekleştirileceği kuruma giderek fiyatlar hakkında bir ön görüşme yapılması daha doğru olacaktır. Bazı durumlarda kişileri ilave işlemlerde uygulanabilir.

Bu durumlar, ameliyatsız gıdı estetiği fiyatlarında bir miktar artış görülmesine sebebiyet verebilir. Ameliyatsız gıdı estetiği için kaliteli ve güvenilir hizmet veren kurumlar ile iletişime geçilmesi gerekir.

Aksi takdirde kişilerin hem sağlığı riske girebilir hem de maddi olarak zarar görecektir. Ameliyatsız gıdı germe fiyatları 2024 hakkında bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.